ПОДВИГ ЇХ БЕЗСМЕРТНИЙ

22 жовт. 2012
Загальношкільний захід приурочений 68-ій річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників в Широкывськый СЗШ

19 жовтня в Широківській СЗШ відбувся  загальношкільний захід приурочений 68-ій річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників. За ініціативи голови районного осередку «Катеринославське козацтво ім. генерала Л. Бородича» Кулієва Н.М. в школу завітав Герой Радянського Союзу, член Президії Дніпропетровської обласної Ради ветеранів, наставник громадської організації «Катеринославське козацтво ім.генерала Л.Бородича», Почесний громадянин міст Новомосковська та Будапешту – Невпряга Микола Тимофійович; лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, ветеран Афганської війни – Володимир Щеглов; голова громадської організації «Катеринославське козацтво ім. генерала Л. Бородича» - Іванов Олександр Олександрович.

Зустрічали Миколу Тимофійовича хлібом-сіллю, в знак поваги до самовідданості учасників Великої Вітчизняної війни.

Керівник історико-краєзнавчого музею Тютюник С.М. підготувала учнів-екскурсоводів, які розповіли гостям про історію села Широке у воєнні та післявоєнні роки. В ході свята лунали вірші та пісні воєнної тематики.

Герой Радянського Союзу розповів учням про своє нелегке життя, героїчні подвиги та побажав колективу школи творчих злетів.

Володимир Щеглов подарував в шкільний музей диски зі своїми піснями на воєнну тематику  та виконав  декілька.

О.О. Іванов презентував власну книгу «Ми поруч з вами», яка поповнила скарбницю музею.

Цей день запам’ятався кожному з присутніх в залі. Адже саме завдяки таким заходам ми виховуємо в дітей повагу до ветеранів Великої Вітчизняної війни, інтерес до минулого свого краю та любов до рідної землі.

Заступник директора Широківської СЗШ

А.В. Русанова