Свято

10 жовт. 2012
Новопільській школі - 30 років!

Школа – це просте і водночас велике слово, це життя і доля!

Новопільська середня школа відзначає своє тридцятиріччя!

На свято завітала заступник голови Криворізької РДА – Семенова Тамара Іванівна, яка щиро привітала Новопільську школу з ювілеєм, вручила грамоти вчителям, а також подарунки для вчителів-ветеранів.

Також на свято завітали голова Новопільської сільської ради – Мелетич В.М., та завідуюча Новопільським ДНЗ «Снігуронька» - Рибак Л.І., які сердечно привітали вчителів зі святом.

Особливу увагу приділили тим вчителям, які пропрацювали в нашій школі 30 років. Це подружжя Халіків, Погрібна Л.В., Овчаренко Л.І., Курілкіна О.О., Іванова Г.С., Облат Я.В., Тулупова Л.Є., Литовченко В.С., Осауленко Н.О., Сапель В.І., Трушевська В.І., Біленко С.І.

Отримали вітання і вчителі-ветераниМарієнко Віра Карпівна, Сушко Клавдія Іванівна, Сунгурова Любов Василівна, Облат Ярослав Володимирович, Путілова Ніна Іллівна, Литвиненко Олексій Іванович.

Згадали і тих колег, кого вже немає поруч з нами:Баглая Григорія Івановчича, Баглай Аллу Артемівну, Арцимєєва Володимира Ілліча, Мікрюкову Наталію Володимирівну, Жулькова Костянтина Леонідовича, Сайфутдінову Дарію Михайлівну.

Одна калина за вікном,

Одна родина за столом,

Одна стежина, що до школи йде сама.

Вона – любов на все життя,

І праця та до забуття,

І Новопілля, бо в нас іншого нема.

Вчителі, які працюють майже 30 років

Вчителі-випускники школи