Зі святом!

5 жовт. 2012
27 вересня 2012 року вперше в Україні святкувався День вихователя та працівників дошкільних навчальних закладів.

З нагоди проведення Всеукраїнського Дня дошкілля, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 629 в дошкільних навчальних закладах району 27-28 вересня були проведені урочистості із запрошенням представників місцевих органів влади, ветеранів праці, батьків дітей, представників громадських організацій. В більшості закладів району відбулись Дні відкритих дверей. Гості оглянули виставки дитячих робіт, дидактичних та творчих  ігор, портфоліо вихователів. Колективи закладів привітали ветеранів праці зі святом, познайомили присутніх з сучасними програмами, за якими працюють дошкільні заклади, рекомендованою художньою літературою для дітей. Діти демонстрували вміння співати, танцювати.

Гості подякували  колективам дитячих садків за  професійну працю та подарували вихователям квіти. Щедрий подарунок від депутата Верховної ради Шпенова Д.Ю. - холодильник для дитячого садка – отримав Надеждівський дитячий садок «Сонечко». Деякі заклади отримали в подарунок від сільських рад пилососи (Надеждівський, Вільнянський), квіти для зимового саду (Глеюватській «Віночок»). Депутати районної ради Вінклер Ю.А., Ніколюк Р.Л подарували галогенні світильники для музичної зали Новопільському дошкільному закладу «Снігуронька». На згадку про професійне свято Дошкілля гостями, працівниками та вихованцями Вільненського дитячого садка  на території закладу були висаджені  сосни.

Тебеньова Ірина Арнольдівна,

методист з питань дошкільної освіти