Районний тренінг для заступників директорів шкіл

28 вер. 2012
Шляхи розвитку в закладах освіти художньо – естетичного напрямку профільності через застосування технік Петриківського розпису

24 вересня 2012 року на базі Петреківського району відділом освіти проведений районний тренінг для заступників директорів шкіл з навчально виховної роботи на тему «Впровадження профільного навчання художньо – естетичного напрямку через застосування форм та методів Петреківської школи».

На семінарі були представленішляхи впровадженняпрофільного навчання, форми та методи Петриківського розпису, зорієнтованих на розвитоккреативності особистості школяра, роботи опорних шкіл.

Учасники, яких було 18, ознайомилися з історичним розвитком художньої техніки, методикою малювання для подальшого впровадження в навчально – виховний процес.

Завершенням семінару став методичний інтерактив на якому були обговорені подальші шляхи розвитку в закладах освіти художньо – естетичного напрямку профільності, позаурочної гурткової роботи через застосування технік Петриківського розпису.