Урочиста лінійка

24 вер. 2012
День партизанської слави в Червонозабійницькій СЗШ

До відзначення Дня партизанської слави учні 5-7 класів Червонозабійницької школи 20.09.2012 року відвідали  Краєзнавчий музей у Веселих Тернах.

21 вересня 2012 відбулася урочиста лінійка присвячена Дню Мира та Дню партизанської слави. В школі пройшов конкурс малюнків серед учнів  2-4 класів та конкурс плакатів серед учнів 5-10 класів. Діти власноруч виготовляли паперових голубів та дарували їх кожному жителю села.

На території Червоненської сільської ради о 10.00 біля Меморіального комплексу пройшов мітинг, присвячений Дню партизанської слави,  де були присутні жителі села, учні Червонозабійницької СЗШ та працівники місцевих організацій.