Свято

7 вер. 2012
Початок нового навчального року в Червоношахтарській СЗШ

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий , адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Справжнім святом мудрості, доброти і людяності він став для вчителів, учнів і батьків Червоношахтарської СЗШ. Адже саме 1 вересня 2012 року школа відмітила свій 60-літній ювілей.

Приємно, що про це не забули і гості,  які були присутні на святі. За ініціативою  та сприяння губернатора області О.Вілкула в рамках програми «Новій Дніпропетровщині – новий  стандарт освіти» для школярів 2-11 класів були вручені у подарунок – щоденники Семеновою Т.І. Нова комп’ютерна техніка подарована депутатом обласної ради Гекієвим А.Д.  Отримали школярі і новий спортивний інвентар (мати) від голови селищної ради Богдашова М.М.

За сприяння депутата Верховної Ради  України Д.Ю.Шпенова наша школа отримала комп’ютерну оргтехніку, яку вручила помічник депутата, голова Криворізької районної організації Профспілки працівників освіти і науки Зарайська Н.М.

Незабутнім цей день став і для першокласників, які вперше переступили поріг школи. Вони отримали не тільки подарунки від одинадцятикласників, а й солодощі від меценатів. Найщиріші слова подяки були сказані вчителям,  які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави.

Зі святом! Щасливого навчального року, наші любі друзі!