1 Вересня

5 вер. 2012
Свято Першого дзвоника в Глеюватській школі

Свято 1 дзвоника на території Глеюватської школи пройшло, як завжди, урочисто, піднесено з радісними посмішками на обличчях дітей, батьків, вчителів. На святі були присутні  заступник голови Глеюватської сільської ради Шарій Людмила Іванівна, головний бухгалтер сільської ради Бєлова Анна Григорівна,  депутат сільської ради, приватний підприємець Голяк Ольга Миколаївна, представник депутата  Поздняковська Наталя Михайлівна. Від наших гостей діти почули щирі слова-привітання, побажання.

Випускники 9 класу вручили 15 учням першого класу подарунки. Директор школи Голяк І.В. нагородила вчителів та працівників школи грамотами та подяками. В цей день не обійшлося і без подарунків: було вручено щоденники для учнів 2-9 класів, від ПП Бєліченка Володимира Миколайовича за отримані кошти була надана можливість школа відремонтувати шкільну їдальню, депутат сільської ради Голяк О.М. подарувала комплект спортивного інвентарю для занять учнів на уроках фізичної культури.