Перший дзвоник

4 вер. 2012
Свято Знань у Валівській школі

Першого вересня для учнів Валівської школи пролунав перший дзвоник, сповістивши всіх про початок нового навчального року. На свято завітали гості – сільський голова Валівської сільської ради Мельніченко О.М. та начальник фінансового відділу Криворізької райдержадміністрації Єлістратова О.О.

На святковій лінійці, що розпочалася о 8.30, шкільна родина радо приймала до себе маленьких першокласників, які повеселили всіх присутніх своїм виступом, і отримали подарунки від найстарших учнів, від казкових героїв та від своїх батьків. Також всіх порадували і одинадцятикласники, для них цей навчальний рік у Валівській школі буде останнім.

На святі всі учні школи отримали у подарунок від губернатора Олександра Вілкула унікальний щоденник – «Дніпропетровщина – моя рідна земля!»