Свято Знань

3 вер. 2012
1 вересня в Зеленопільській школі

Ось і вересень настав з останніми теплими днями, різнокольоровими барвами дерев і, звичайно, найголовнішим святом знань – Першим Вересня! З радістю відзначили його і в Зеленопільській НСЗШ. Яскраве свято, що відкрилося урочистою лінійкою, принесло школярам радощі від зустрічей з друзями і надзвичайні подарунки. Присутня на святі, голова сільської ради Костирьова Людмила Миколаївна, вручила дітям чудові щоденники. А від і голови районної ради Мельника Володимира Сергійовича, школа отримала швейну машинку! Не оминула радісна хвилина і першокласників, що завітали до школи – вони теж отримали щоденники, а ще – солодкі подарунки від голови сільської ради. Свято закінчилося, але навчальний рік попереду – а з ним багато нових знань, зустрічей і подій!