Найяскравіші враження

16 лип. 2012
Оздоровча кампанія 2012

Які дитячі враження бувають найяскравішими? Звичайно, від літнього відпочинку. Бо це – пора, коли активно й весело проводиш свій час, загартовуєшся, набираєшся сил, спілкуєшся з друзями і просто відпочиваєш. З цією метою, реалізуючи Державні програми відпочинку та оздоровлення дітей влітку, у Криворізькому районі проходить оздоровча кампанія «Рясне літо 2012». Так, протягом червня – липня 2012 року, на базі загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів району працювали 45 оздоровчих таборів денного перебування, в яких оздоровлювались 2969 дітей шкільного та дошкільного віку, що становить 82% від загальної кількості дітей району. Серед оздоровлених – 934 дитини пільгової категорії. Усі вони протягом оздоровчих змін були забезпечені безкоштовним гарячим харчуванням, з розрахунку 9 гр. на одну дитину. Всього з районного бюджету на гаряче харчування у пристосованих таборах протягом червня – липня було витрачено близько 60 тис. грн. Залучилися до оздоровлення небайдужі до дитячих доль спонсори і приватні підприємці, надавши посильну фінансову допомогу в сумі 15 тис. грн. Завдяки зусиллям місцевої влади на проведення оздоровчої кампанії з районного бюджету на закупівлю путівок для оздоровлення 42 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у оздоровчому таборі «Сперанца»  Белгород-Дністровського району Одеської області використано 100 тис. гривень. Для них у дитячому таборі були створені усі умови для повноцінного відпочинку та оздоровлення з урахуванням роботи гуртків за інтересами, спортивних секцій, табірної кіностудії та лінгвістичної групи.

Скибіцька Вікторія, учениця 9 класу Надеждівського НВК.

Відпочивала в таборі, що знаходиться в Одеській області «Сперанца», все сподобалось. Дуже багато позитивних емоцій, дозвілля організовано добре, море тепле, вдалось поповнити організм вітаміном D3, що утворюється в організмі під дією сонячних променів. Додому приїхала з гарним настроєм, повна енергії, хоча спочатку дуже сумувала за рідними. Найбільше сподобалися щоденні поїздки катером по морю до дитячого пляжу, враження неповторне, захоплююче.

Марченко Сергій, Лозуватської СЗШ №2.

Як би я не любив навчання та не віддавався йому, а відпочивати таки хотілось! Прихід червня особливо загострив ці почуття. Та втішило те, що в цьому році ми теж будемо відпочивати в морському таборі в Одеській області, адже районна влада про нас піклується. В таборі було море простору для творчості, я навчився робити кіно, до своєї скромності додав трохи розкутості, а головне, у мене збільшилося друзів. Але в пам’яті я ще довго буду подорожувати берегом моря та розкажу про все своїй бабусі Любі.

Тепікін Віталій, Глеюватська СЗШ.

Мені дуже сподобалося спортивне життя табору: змагання на першість з волейболу, футболу та спортивні естафети.

Літвінов Владислав, Широківська СЗШ.

Я зайняв перше місце в змаганнях з шахмат, за що отримав грамоту. Всього я привіз 3 грамоти з табору за зайняте 2 командне місце з волейболу, 2 місце з футболу та 1 перше – з шахмат. Ці змагання мені дуже сподобалося, було цікаво і захоплююче.

Алексашенко Валерія, випускниця Надеждівського НВК.

Я входила до складу організаційного комітету табору, ми розробляли конкурсні та концертні програми різних тематичних культурно-розважальних конкурсів та спортивних заходів, які проходили протягом зміни в таборі. Я привезла «Подяку» від адміністрації табору «Сперанца» за активну участь в житті табору.

Качуровська Тамара, Надеждівський НВК.

Незабутнє враження для мене залишило «Свято Бантиків» та цікаві і веселі музично-тематичні дискотеки.

Сагайдак Марина, Надеждівський НВК.

Не лише мені, але й усім моїм друзям сподобалося екскурсія до історико-краєзнавчої пам’ятки культури і архітектури Старої Фортеці біля с. Сергіївка, а також всі, хто відпочивав разом зі мною, дуже задоволені п’ятиразовим харчуванням протягом зміни в таборі.

Тож, оздоровчий сезон «Рясне літо 2012» триває, а ми, дорослі, у свою чергу, бажаємо малечі гарного відпочинку, лагідного сонечка, теплого моря, запасу нових сил на новий навчальний рік та незабутніх літніх вражень.