"Моє Придніпров’я"

23 квіт. 2012
Обласний огляд конкурс художньої самодіяльності

18 квітня в Центрі дитячої та юнацької творчості «Дружба» м. Кривого Рогу відбувся зональний відбір огляду-конкурсу художньої самодіяльності, присвячений 80-річчю Дніпропетровської області.

ЦДЮТ Криворізького району представив на огляд концертну програму з 15-ти художніх номерів (вокал, хореографія, інструменталісти, естрадно-циркова композиція). 90 учасників – талановитих та обдарованих дітей району в супроводі інструментального виконання та відео презентацій представили на розсуд обласного професійного журі гала-концерт та літературно-вокальну композицію «Моє Придніпров’я».

Члени журі відзначили хорошу підготовку та участь наших учасників в огляді. Результати  будуть відомі до Дня Захисту дітей.