Акція «Годівничка»

24 січ. 2020
Доброю традицією в Данилівській філії ОКНЗ Софіївська ЗОШ стало щорічне проведення взимку акцій екологічного спрямування.

Не став винятком і цей навчальний рік, і ось 24 січня гамірно і весело пройшла акція «Годівничка». Метою цієї акції було :

·довести до свідомості учнів необхідність збереження різних видів зимуючих птахів;

·ознайомлення із видовим різноманіттям зимуючих птахів нашої місцевості;

·розвиток гуманного ставлення до птахів ,мотивація їх охорони ;

·виховання у дітей поваги та бережливого ставлення до природи та бажання допомогти зимуючим птахам вижити у скрутні зимові місяці;

В акції взяли участь учні 1-7 класів.Завданням акції було створення годівничок, щоб вберегти наших пернатих друзів від зими. Юні захисники пташок та їхні батьки дуже відповідально та творчо підійшли до роботи.Всі діти були дуже активними. Було створено 42 годівнички.

Учнями закладу освіти  та їх батьками були виготовлені годівнички різних типів та розвішені на території закладу.Учасники експериментували з матеріалами, формами, розмірами, стилями.Виготовляли годівнички з дерева, картону, природних матеріалів. Тепер на території закладу безліч пернатих буде врятовано, адже її вже прикрашають чудові годівнички, виготовлені юними захисниками природи.