Щедрування в Христофорівському ДНЗ «Буратіно»

13 січ. 2020
«Щедрий вечір, добрий вечір», такими слова розпочинається свято.

Маленькі вихованці Христофорівсьького ДНЗ «Буратіно» були вбрані у вишиванки та народне вбрання.

Дітки виступали  перед працівниками селищної ради, амбулаторії, торгівельними магазинами та жителями селища.

«Радуйся, ой радуйся земле, Син Божий, народився...», - співали дзвінкими тоненькими голосочками вихованці садочка разом зі своїми наставниками Пашковою Юлією Іванівною та Рожок Оленою Володимирівною.

Поміж співами й танцями, які виконували дітки, вихователі дитсадка розповіли малечі, як потрібно відзначати Різдво, Щедрий вечір і Водохреща.

Організували свято, аби розповісти діткам про українські традиції і прищепити любов до своєї культури. Навчати любити свій народ і традиції потрібно змалку.На щастя, ми живемо у такий час, коли колядувати й щедрувати можна відкрито. Тому так хочеться донести до дітей те прекрасне, що збереглися у фольклорі. Адже в дитинстві усі враження - найбільш сильні та яскраві».