Новорічні свята – казкове дійство

8 січ. 2020
Свято Новорічної ялинки – найулюбленіше для дітей. Саме в такий час хочеться вірити у казку, сподіватися на щасливі зміни, загадувати бажання…

Саме 26 грудня, Радушненської школи з 5-го по 11 клас,  відчули на собі той чарівний новорічний настрій, вітання казкових героїв, сюрпризи, подарунки.

Активними учасниками на новорічних дійствах стали учні 5-7 класів, для яких учнівським самоврядуванням школи була організована конкурсна розважальна програма. Вони приготували свої святкові номери, прийняли активну участь в конкурсах і розвагах. Увесь час з ними проводили цікаві ігри старшокласники в ролях казкових героїв: Дід Мороза та Снігуроньки, Баби Ягі і Снігової Королеви, Розбійників та Старого і Нового року.

Для старшокласників був організований новорічний КВК. Активними учасниками стали команди 8А, 8Б, 9А та 10 класів. Діти виправно підготували домашнє завдання – привітання. Яскраві виступи, творчість та акторська майстерність відчувалися в кожному учаснику. Молодь з нетерпінням чекала на конкурси та змагання. Раділи перемогам та солодким призам. Глядачі з емоціями піддержували улюблені команди. А журі з великим захопленням слідкувало за творчими випробуваннями учасників, раділи їх перемогам.

Новорічне дійство на залишило байдужим нікого. Святковий вирій посмішок та гарний настрій були присутніми для усіх.

,