Усвідомлення права розвиває усвідомлення обов'язку. Загальний закон — це свобода, яка закінчується там, де починається свобода іншого.— Віктор Гюго

18 груд. 2019
09-13 грудня в Україні щороку проводиться Всеукраїнський тиждень права з приводу прийняття у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Одним із завдань сучасної шкільної правової освіти є вміння учня орієнтуватись у величезному потоці інформації. Навчити цього лише на уроках  правознавства просто неможливо, тому в  Криворізькому районі щорічно проводиться Тиждень права, який включає в себе комплекс різноманітних форм позакласної роботи («круглі столи», «брейн-ринги», конкурси малюнків, тематичні уроки, ігри та перегляд відеофільмів, виховні години).

Подібні заходи підвищують зацікавленість учнів у вивченні правознавства, розширюють правові знання учнів, формують уміння співвідносити норми моралі та права, застосовувати правові знання в повсякденному житті.