Дитинству безпечні дороги

18 лист. 2019
Тиждень безпеки дорожнього руху - це сім днів масштабних та інформативних заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.

З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах країни. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання.

Часто діти потрапляють в ДТП через власну неправильну поведінку на дорозі: під час переходу вулиці розмовляють по мобільному телефону або ж слухають в навушниках музику. У цей час розсіюється їхня увага та вони не у змозі контролювати ситуацію на дорозі.

У КНЗ « Златоустівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.» з 11 по 15 листопада проходив Тиждень безпеки дорожнього руху.

У цей час відповідальна за ЮІР Ушакова Вікторя Петрівна разом з педагогом-організатором Тарасовою Наталією Павлівною  формували у дітей навички безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалювали знання з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи.

В Радіонівській ЗОШ І-ІІІ ступенів ступенів  в класних кімнатах відбулася Бесіда «Безпека на дорозі».  Суть бесіди години була в тому, Вчити дітей правильно поводитися на проїжджій частині;закріплювати з учнями знання правил та умов безпечного переходу вулиці;виховувати культуру поведінки на дорозі, обов'язковість у дотриманні Правил дорожнього руху. Також був проведений Єдиний національний урок «Безпечна країна», метою якого є підвищення безпеки дорожнього руху, попередження травматизму учасників дорожнього руху, активізації роботи щодо профілактики всіх видів дитячого травматизму, збереження життя та здоров’я дітей.

Закінчився Тиждень загальношкільними лінійками, на яких були підведені підсумки роботи, відзначені найактивніші учні, визначено найкращий макет світлофора серед учнів 1-5 класів  та найкращі куточки з техніки безпеки серед учнів школи.