Методичні об’єднання вихователів в Лозуватському ЗДО

29 жовт. 2019
28 жовтня Лозуватський ЗДО «Берізка» гостинно приймав гостей: вихователів груп раннього та вихователів груп старшого дошкільного віку.

Під час роботи методичного об’єднання вихователів груп раннього віку (керівник Вітер О.О.) педагоги обговорили нормативні документи в організації освітньої діяльності вихователя, роль педагога в розвитку рухової активності малюків, взяли активну участь в проведенні цікавого квесту «Рух – це здоров’я». В цілому активно обговорили всі актуальні питання фізкультурно-оздоровчої роботи з малюками.

В ході роботи методичного об’єднання вихователів груп старшого дошкільного віку (керівник Соломко Т.І.) педагогічний колектив закладу презентував досвід роботи з впровадження педагогічних ідей В.Сухомлинського в освітній процес з дітьми дошкільного віку. Педагоги закладу охоче поділилися системою роботи з цього напрямку та запросили вихователів до участі в роботі творчої майстерні та проведенні дослідницької діяльності (морально-етичні досліди, досліди на розвиток органів чуття). Надіємось, що отриманий досвід пригодиться педагогам району в роботі з дітьми та батьками.