Смак життя

16 жовт. 2019
Здорове харчування – це основа здоров’я людини. Їжа, яку ми вживаємо є джерелом енергії, яку організм витрачає у процесі своєї життєдіяльності. Саме вона дозволяє нашим клітинам і тканинам оновлюватися. І чим більш здорове харчування ви собі забезпечуєте, тим швидше оновлюється ваш організм і тим він стає молодшим. Здорове харчування – це здорове життя і молодість. Ось чому здорове харчування є таким важливим для кожної людини!

16 жовтня  учні КНЗ «Златоустівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» долучилися до Всесвітнього дня здорового харчування. Педагог-організатор Тарасова Н.П. провела тренінг про корисну та шкідливу їжу, ознайомлювала учнів з принципами здорового харчування, доводила  до розуму дітей, що повноцінне харчування – це шлях до здоров’я та довголіття.  Класні керівники провели виховні години «Продукти харчування – наші друзі і вороги!», організували виставки малюнків «Моє правильне харчування».

Виховування культури харчування, пропаганда здорового способу життя серед учнів, визначення залежності здоров’я людини від впливу на нього продуктів харчування, формування прагнення берегти своє здоров’я, як найдорожчий скарб, вести здоровий спосіб життя – все це стало головними завданнями для класних керівників під час проведення виховних справ.

Після прослуханої інформації школярі жваво обговорювали переваги корисного харчування. Наприкінці дня учні виготовили проекти «Шкідлива та корисна їжа».