«…Головним скарбом життя є здоров’я, і щоб його зберегти , потрібно багато чого знати і робити…»

17 жовт. 2019
Під таким гаслом днями на базі КЗ « Новопільський ДНЗ « Снігуронька» відбувся семінар – практикум для завідувачів, методистів та медичних сестер закладів дошкільної освіти Криворізького району на тему «Удосконалення фізкультурно – оздоровчої роботи з дошкільнятами в ЗДО».

Контроль за фізичним вихованням дітей, виконанням режиму дня, загартовуванням і санітарно – гігієнічними умовами в закладі дошкільної освіти в першу чергу здійснюють педагогічний персонал та медичні працівники  у зв’язку з тим, що розв’язуються загальні завдання охорони життя та зміцнення здоров’я дошкільників. Саме спільна діяльність медичного та педагогічного персоналу сприяє своєчасному розвитку дошкільників, забезпеченню безпеки їх життєдіяльності , формуванню навичок здорового способу життя.
            Під час проведення даного заходу було розглянуто питання організації медико – педагогічного контролю  у закладах дошкільної освіти. З допомогою підготовлених презентацій , вихователем – методистом Шевченко Н.М., в.о. завдувача Мелетич І.М. та медичною сестрою Глум С.М..,було розкрито мету ,завдання , основні принципи та методи проведення медико-педагогічного контролю в умовах ЗДО.
           Увазі присутніх  завідувачів, методистів та медичних працівників було запропоновано перегляд презентації фізкультурного заняття з дітьми середньої групи. Медична сестра Глум С.М. продемонструвала присутнім та залучила  їх до практичного визначення тренувального ефекту , загальної та моторної щільності фізкультурного заняття. Для медичних працівників було запропоновано пам’ятки « Медико – педагогічний контроль у дошкільних закладах». Під час підведення підсумків даного заходу учасники семінару мали можливість поділитися своїми враженнями від побаченого та власним досвідом роботи.