Акція «Допомога на фронт».

2 жовт. 2019
Як радісно ввечері стежкою йти І милуватись тиші ночі Сміливо прямувати до мети Ні разу не закривши очі

Усвідомлення школярами того, що великі справи починаються із маленьких вчинків, призводить не лише до конкретних дій, але й до набуття позитивного досвіду громадської співучасті. Напружена ситуація в нашій країні вимагає рішучих дій від дорослих, та не залишила байдужими дитячі серця.

Учнівський та педагогічний колектив КНЗ «Златоустівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» залучився до акції «Допомога на фронт». Ми відчуваємо, що коли воїни отримують нашу підтримку то всі воєнні перипетії вони переносять набагато легше.

Всі класи взяли активну участь у заході. Аби захисники України теж відчули свято, учні, педагоги та батьки зібрали і передали для бійців зони АТО посилки з їжею, одягом, засобами першої необхідності. Школярі сподіваються, що приємним і особливим подарунком для воїнів стануть їх листи та малюнки, виготовлені власноруч, обереги «Браслети» і «Підкова на щастя».

Усі учасники отримали не аби яке задоволення. А найприємніше те, що захід став місією доброчинності.