«Я прибрав – твоя черга»

23 вер. 2019
«Зберегти чисте довкілля для майбутніх поколінь!» – одне з найважливіших завдань сьогодення. Саме ці слова стали гаслом акції « Я прибрав – твоя черга»

20 вересня 2019 року учні Христофорівської філії ОКНЗ "Софіївська ЗОШ" та Червоношахтарської ЗОШ долучилися до Всеукраїнської акції «Я прибрав – твоя черга», присвяченої Міжнародному дню чистих берегів. Озброївшись рукавичками, сміттєвими пакетами та неймовірним бажанням «навести красу», учні наполегливо працювали, назбиравши багато сміття біля річки Боковеньки та на березі Карачунівського водосховища.

Наразі проблема засмічення побутовим сміттям річок, морів та океанів набрала глобальних масштабів. Велика тихоокеанська сміттєва пляма сягає розмірів, які дорівнюють чотирьом площам України. Є нагальна необхідність зупинити перенос сміття водними шляхами. Тому давайте будемо відповідальними та свідомими. Забруднення навколишнього середовища – це загальна проблема і не потрібно чекати, доки її вирішають науковці, держава чи хтось ще. Не потрібно перекладати відповідальність на когось іншого, адже зміни і бажання щось змінити починаються з кожного з нас.