«Швидше, вище сильніше!».

10 вер. 2019
Традиційно у вересні в закладах загальної середньої освіти Криворізького району з нагоди Дня фізичної культури та спорту, з метою популяризації спорту й утвердження здорового способу життя проводиться Всеукраїнський олімпійський урок та Олімпійський тиждень.

Олімпійський тиждень розпочався 05 вересня з Дня здоров`я  та єдиної  ранкової зарядки, а вже 06 вересня на базах  закладів загальної середньої освіти району відбулося відкриття Малих Олімпійських ігор, в рамках якого були проведені спортивні змагання, під час яких діти  випробовували свої сили, долали труднощі, підтримували свої команди, проявили згуртованість, організованість, самостійність, дружбу та взаємовиручку.

10 вересня проходив Єдиний Олімпійський урок під знаком ідей і принципів олімпізму, формування навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізкультурою і спортом, на якому учні дізналися цікаві факти про виникнення Олімпійських ігор, досягнення та рекорди видатних спортсменів світу.

Спортивно-оздоровчі заходи в рамках Всеукраїнського олімпійського тижня були змістовними, масовими та веселими, тому всі учасники залишилися задоволеними й щасливими.Проведення Олімпійського тижня у закладах загальної середньої освіти Криворізького району сприяло формуванню у підростаючого покоління позитивного ставлення, стійкого інтересу до фізичної культури, спорту, олімпійського руху,  вихованню почуття патріотизму, гордості за успіхи українських спортсменів.

Варто наголосити, що олімпійський рух поширює у світі ідеї здорового способу життя, сприяє налагодженню дружніх стосунків між народами, континентами. Олімпійський вогонь подорожує планетою і запалює в серцях усіх людей світу дух свободи, миру, єдності, дружби та спорту. Бажаємо, щоб у ваших душах та серцях оселилися такі самі щирі почуття.

,