Виховання патріотизму сучасної молоді

2 трав. 2019
02.05.2019 на базі управління освіти, культури, молоді та спорту Криворізької РДА відбувся районний психолого-педагогічний семінар «Формування патріотичної свідомості в контексті ціннісних орієнтирів виховання учнівської молоді» для заступників директорів з навчально-виховної роботи та педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти району.

Головною метою заходу стало вдосконалення роботи педагогів з питання національно-патріотичного виховання дітей та молоді в умовах Нової  української школи, сприяння формуванню ідеологічної компетентності та патріотичного світогляду з урахуванням ціннісних орієнтирів сучасної молоді.  Педагоги з задоволенням долучилися до обговорення актуальної теми, поділилися досвідом, активно та творчо  брали участь у інтерактивних формах роботи, запропонованих практичним психологом.