Прощавай, букварику - перший друг школярика!!!

25 квіт. 2019
Цю найпершу в школі книжку Знає будь-який школяр. До усіх книжок доріжку Прокладає нам буквар…

Цього дня першокласники чекають з нетерпінням. Адже свято прощання з першою книжкою Букварем, це перша сходинка у шкільному житті, яку сьогодні подолали учні 1 класу КНЗ «Златоустівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», разом зі своєю улюбленою вчителькою Ушаковою Вікторією Петрівною.

Дійсно, кожен школяр починає нелегку мандрівку країною знань саме з Букваря.

З яким же нетерпінням першокласники чекали цієї події! Так старанно готувалися, вивчали пісні та вірші, готували неймовірні номери! А як же інакше?! Адже на свято завітало стільки гостей! Це і вчителі, і учні інших класів, батьки, бабусі , братики й сестрички. Учні всім продемонстрували чому вони навчилися протягом свого першого шкільного року. Вікторія Петрівна підготувала для батьків відеофільм, про те,  як їхні діти протягом навчального року навчалися в школі. Кожна дитина з радістю та гордістю говорить про значення рідної мови в житті людини, про любов до неньки України!

Протягом всього свята діти  співали пісень, супроводжуючи кожне слово танцями й веселими посмішками!

Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався! І ми впевнені, що цей шлях буде легким та радісним. Успіхів вам, дорогі наші малюки.