День зустрічі птахів

14 бер. 2019
Традиційно в кінці березня КНЗ «Радіонівська ЗОШ І – ІІІ» вчителем біології Савчук Н.В. було проведено свято зустрічі птахів для учнів 1 – 6 класів. З метою розширення знань про птахів їх поведінку роль і місце в природі значення в житті людини і в природі розширити знання про обряди українського народу розвивати інтерес та спостережливість, виховувати дбайливе ставлення до пернатих.

На святі було проведено багато цікавих і різноманітних конкурсів, вікторин, «Чий це звук», «Розшифруй», «Швидкі запитання», «Прислів’я та приказки про пернатих», «Загадки», «Пісні та вірші про пернатих» «Прикмети про пернатих», пізнавальних рубрик та перегляд відео – фільмів, презентацій створених учнями. «Яка наука вивчає птахів», «Птахи червоної книги України», «Пам’ятники птахам», та стіннівка птах року 2019 Грак, «Цікаві факти із життя пернатих»

На початку свята до учнів завітали в гості Сонце, Весна, Ластівка, Журавель . За давніми традиціями  учні виготовили жайворонків та прикріпили їх до дерева закликаючи весну та пернатих друзів. На святі панувала гостина атмосфера всі учні активно брали участь у конкурсах співали пісень розповідали  вірші.

Підсумком свята учням було запропоновано отримати пташку та пересадити її до гніздечка що символізує волю птаха та те на скільки був цікавий та змістовий захід а якщо було не цікаво нічого нового не дізнались посадити пташку до клітки. Всі учні посадили своїх пташок до гніздечка.