Перші вісники весни

13 бер. 2019
Поки жити планета ця буде, поки світ ще в полоні краси, бережіть птахів добрії люди, хай чарують нас їх голоси!

Нарешті ми дочекалися теплих весняних днів, що принесли з собою перші яскраві сонячні промені, зелені листочки та чудовий настрій. Повернулися з півдня невтомні мандрівники – птахи – і тепер чарують нас своїм чудовим співом.

З метою розширення і поглиблення знань про весняні явища природи, про перелітних птахів, про причини перельоту птахів, про терміни прильоту птахів за допомогою художнього слова, виявлення інтелектуальних та фізичних здібностей дітей, створення сприятливих для виховання взаємодопомоги та товариства, удосконалення навичок колективної гри, навчання змістовно проводити вільний час, учні КНЗ «Златоустівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» на чолі з вчителем біології та природознавства Дрозд Т.М. та педагогом-організатором школи Тарасовою Н.П., взяли участь у Всеукраїнській акції «Зустріч перелітних птахів». Багато цікавої інформації було вивчено, також  проведено пропагандистську роботу серед молодших школярів на інформаційних хвилинках .

Учні школи взяли активну участь у різноманітних заходах. Молодшим школярам було запропоновано провести конкурс малюнків «Птахи нашого краю». Переможцями конкурсу стали учні 4 класу під керівництвом Кондратюк Н.О. Для всіх школярів були проведені інформаційні п’ятихвилинки на яких вони дізналися багато цікавого та неповторного про незвичайних світ птахів.

Найбільш очікуваним стало шкільне свято «Пташиний бенефіс». До проведення заходу долучилися учні учнівського самоврядування школи. Вони розіграли театралізовану сценку зустрічі зими з весною, дівчати 4 та 5 класу підготували танець «Весна», протягом всього заходу діти розгадували цікаві загадки та вікторини. В кінці свята всі разом і учні і вчителі заспівали весняну пісню зустрічі птахів.

Учні старших класів виготовили нові годівнички та шпаківні, які закріпили на деревах пришкільної території.

Адміністрацією школи було відзначено кожного школяра, який взяв участь в акції.Маємо надію, що вогник доброти у дітей нашої школи до птахів не згасне,а буде розгорятися з новою силою, тому що Земля – не рабиня наша, а мати, Сонце – не вітчим наш ,а рідний батько Ліси – наші брати, річки – сестри. Дощі, вітри, сніги мусять бути добрими гостями.

А ми на своїй планеті – не тимчасові мешканці, а мудрі господарі!!!