«Супермама»

11 бер. 2019
Конкурсно – розважальна програма проведена в КНЗ «Радіонівська ЗОШ І – ІІІ ступенів» педорганізатором Бойко О.В.

На свято запрошені мами та  бабусі учнів, мешканці села. Учні початкової ланки зі словами вдячності, поваги та любові привітали зі святом весни всіх жінок, які присутні в залі. А далі конкурс… На сцену запросили 5 пар – мама і донечка. Ведуча представила кожну пару, розповіла про їхні сімейні захоплення.  Глядачі з цікавістю слухали, як донечки розповідали про своїх мам, у конкурсі «Моя мама краща всіх». А які незвичайні оригінальні вбрання створили мами - майстрині, на очах всіх присутніх, для своїх «чад». Мами  добре знають голоси своїх донечок і з першої  спроби впізнали їх в конкурсі «Уа – уа». А дівчатка, майже 100 відсотків, вірно відповіли на питання   конкурсу «Сімейна хроніка». А яка гармонія панує у мам з донечками в конкурсі «Думки на відстані». Мами, з першої спроби, вгадали і прочитали приказки, які дівчатка зобразили кольоровими ілюстраціями. Учні школи, під час заходу, вітали зі святом і  дарували глядачам ліричні пісні, запальні сучасні танці, веселі кумедні сценки. А на останок, кожна  пара представила своє сімейне хобі: виставка кондитерських виробів, вишивки, виробів з паперу та  природних матеріалів. Переможницями конкурсу стали всі мами, отримали квіти і грамоти в номінаціях: «Місіс Ніжність», «Місіс Елегантність», «Місіс Чарівність», «Місіс Загадковість», «Місіс Грація». А маленькі учасниці – солодкі призи. Всі глядачі отримали позитивний заряд  емоцій і відчули себе учасниками  родинного свята. Учні школи привітали  святковими листівками  всіх жінок, вчителів та співробітників , зі святом весни – 8 Березня! Кожний клас проявив оригінальність і яскравість у оформленні  листівок.