10 лист. 2018

Посвята в старшокласники

Традиційним у Червоношахтарській школі стало проведення посвяти в старшокласники.
9 лист. 2018

9 листопада професійне свято відзначали працівники культури – люди, на яких покладена особлива місія – дарувати прекрасне.

Нива культури завжди встелена добрими плодами, новими здобутками і високими досягненнями. А ті, які там працюють дарують людям радість, несуть культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим, примножують велич Криворіжжя!
9 лист. 2018

Шануйте і любіть рідну мову!

У День української писемності та мови (9 листопада) у КНЗ «Златоустівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів» пройшов шкільний етап конкурсу ім. Петра Яцика. У ньому взяли участь учні 3-11 класів .
7 лист. 2018

Телестудія каналу «Осінь».

На початку листопада у Вільненському дитячому садочку «Білочка» були поведені свята,присвячені осені,які пройшли організовано та цікаво.
1 лист. 2018

Нарада керівників закладів освіти Криворізького району

Відповідно до плану роботи управління освіти, культури, молоді та спорту Криворізької районної адміністрації, 25 жовтня 2018 року в управлінні освіти, культури, молоді та спорту Криворізької РДА відбулася нарада керівників закладів загальної, дошкільної освіти району за участі голови Криворізької районної державної адміністрації Нагайченка С.В., першого заступника голови райдержадміністрації Сінєльнік С.Л., заступника голови райдержадміністрації Валецького С.С. та начальника управління освіти, культури, молоді та спорту Криворізької райдержадміністрації Харчук Н.Ю.
22 жовт. 2018

АКЦІЯ «Збережемо чисте довкілля»

19 жовтя 2018 року в КНЗ «Златоустівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» пройшла акція «Збережемо чисте довкілля». Учні школи разом з класними керівниками та техпрацівниками навели лад на подвір’ї закладу.
17 жовт. 2018

Виховання почуття патріотизму у Грузькому НВК

Надзвичайно цікава, змістовна, насичена позитивними емоціями та почуттям патріотизму була виховна година у 5 класі
16 жовт. 2018

«Посвята в козачата»

Такі заходи, безсумнівно, виховують у дошкільнят почуття гідності, честі та любові до Батьківщини.
16 жовт. 2018

Козацькі забави в Широківській ЗОШ

14 жовтня український народ відмічає свято Покрови Пресвятої Богородиці. З недавніх пір свято Покрови в Україні відзначається ще й як День українського козацтва та День захисника України.
13 жовт. 2018

"Батьківська хата"

13 жовтня 2018 року о 13.00 год. в Чкаловському СК був проведений захід «Батьківська хата».