«Учитель року - 2021»

19 лист. 2020
Учитель –професія унікальна. Подібної у світі просто немає. Педагог своїм серцем і розумом формує завтрашній день, людину. Адже буквально все твориться за звичайною учнівською партою. Учительська доля барвистіша, ніж саме життя.

Тому 18  та 19листопада 2020 року у Криворізькому районі відбувся перший (зональний) тур всеукраїнського  конкурсу «Учитель року - 2021» за номінаціями: «Українська мова та література», «Математика», «Трудове навчання» -  це конкурс для вчителів, які прагнуть постійного творчого зростання, яким  необхідне відчуття особистого успіху.

Конкурс об’єднав відданих своїй справі, відкритих до нових знань, готових ділитися своїми надбаннями 10 педагогів Криворізького та Апостолівського районів, а головне, вмотивованих і відповідальних у своїй професії яскравих особистостей.

Конкурсанти пройшли ряд випробувань, а саме: тестування з фахової майстерності педагогіки, психології та методики навчання предмета, дистанційний урок та майстер клас, де продемонстрували професійну та авторську майстерність.

Роботу конкурсантів, їх творчі здобутки  оцінювало поважне журі з представників вчителів закладів освіти району. Члени журі   найвищими балами заохочували яскраві, творчі особистості, здатні переконувати високим професіоналізмом та реалізовувати найсміливіші новаторські ідеї.

Організаційний та науково-методичний супровід проведення конкурсу «Учитель року 2021» забезпечували працівники управління освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації та працівники закладів загальної середньої освіти району.

За результатами усіх конкурсних випробувань переможцями стали: у номінації «Українська мова та література» - Могильова Тетяна Іванівна (Червоношахтарська ЗОШ), у номінації «Математика» - Двірна Оксана Андріївна (ОКНЗ Лозуватська ЗОШ), у номінації «Трудове навчання» - Курилова Олена Анатоліївна (Апостолівський район).

З словами вітання та настанови до всіх присутніх звернулась начальник управління освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації, Ніна Юріївна Харчук, яка побажала творчості у здійсненні всіх задумів і починань, мудрих учнів, добра, щедрої долі, сил та енергії, міцного здоров’я на довгі роки.  Переможці     конкурсу      нагороджені грамотами управління освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до проведення конкурсу!

,