«#BeActiv»

12 вер. 2020
З метою сприяння поширенню ідей олімпізму, формування у підростаючого покоління мотивації до здорового способу життя та залучення їх до занять фізичною культурою і спортом щорічно у вересні заклади освіти Криворізького району проводять Олімпійський тиждень, присвячений Дню фізичної культури і спорту.

Стартували святкові дні з ранкової зарядки, яка у подальшому стає щоденним компонентом навчальної програми та Єдиного олімпійського уроку в рамках Європейського тижня спорту під девізом «#BeActiv». Дні з 7 по 10 вересня 2020 року були насичені різноманітними заходами: челенджами, флешмобами, квестами, конкурсами малюнків, вікторинами, спрямованими на створення атмосферу свята в грі-змаганні, розвитку пам'яті, уваги, організованості, самостійності, уміння узгоджувати інтереси,  долати труднощі, зміцнювати здоров’я, виховувати в учнів почуття дружби, колективізму, взаємовиручки.

11.09.2020 року відбувся День здоров`я під гаслом «Спорт єднає всіх», у всіх школах району проходять шкільні спартакіади, кращі спортсмени виносять прапор олімпійського руху, запалюють факели олімпійського вогню. Учасниками цього свята також стали голова Криворізької райдержадміністрації Антон Ткаченко та голова Криворізької районної ради Віталій Яценко, начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Ніна Харчук, які завітали до ОКНЗ Лозуватська ЗОШ ім.. Т. Г. Шевченка разом з головою сільської ради В. Я. Ареф’євим та до ОКНЗ Красівський НВК з головами Красівської с.р. Чудновець І. А., Веселівської с.р. Кривим О. В., Златоустівської с.р. Сухоставською З.Б.

Антон Володимирович та Віталій Володимирович привітали всіх зі святом, подарувавши гарні шкіряні м’ячі, спортивний інвентар для ігор і змагань та побажали міцного здоров’я, високих досягнень, нових спортивних рекордів.

Юні спортсмени з гарним настроєм відправилися на проходження спортивних естафет за новими перемогами.