«Останній дзвоник» у Криворізькому районі

27 трав. 2019
24 травня 2019 року в закладах загальної середньої освіти Криворізького району пролунав останній дзвінок, який сповістив про завершення навчального року.

За традицією свята  пройшли урочисто, в святково прикрашених залах, шкільних подвір’ях.  Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень, адже у  закладах освіти з 27.05 по 09.06.2019 розпочато  оздоровчий процес: у 23 школах працюватимуть  літні  оздоровчі  табори, які охоплюватимуть відпочинком 2132 дитини.

Для 135 випускників – останні дні перебування в рідних закладах. Гучний та чудовий  передзвін  останнього дзвоника сповістив їх про закінчення шкільних років - найбільш безтурботної та щасливої пори дитинства, сповнених  мрій та сміливих планів. Усі щиро зичили випускникам вірно обрати свою життєву стежину і  продовжити здобувати освіту, щоб стати достойними, успішними людьми, гідними громадянами нашої держави. Хочеться вірити, що їм вистачить  наполегливості твердо крокувати до обраної мрії.