РМО шкільних бібліотекарів

КОНСУЛЬТПУНКТ. ЯКЩО УЧЕНЬ ЗАГУБИВ ПІДРУЧНИК. ЩО РОБИТИ?

Інноваційні форми роботи сучасних шкільних бібліотек в умовах сільської школи

07.11.2012 на базі НВО "Грузька неповна сш-дз" відбувся районний семінар шкільних бібліотекарів                                                                                 "Інноваційні форми в роботі шкільної бібліотеки".

Учасниками семінару стали 18 бібліотекарів. Теоретики ознайомили присутніх з методами і прийомами впровадження в практику роботи шкільного бібліотекаря інформаційних технологій (С.В. Тоцька, Валівська СЗШ).

Дослідники проаналізували моніторингові дослідження читання учнів у бібліотеці (Остапенко М. Т., Лозуватська СЗШ№2; Погрібняк Л. І., Лозуватська СЗШ№!; Дяченко Г. Л., Кіровська СЗШ).

Практики продемонстрували інноваційні форми роботи шкільного бібліотекаря:

Бібліотечний урок у 3 класі "У світі країни Фольклористики" (Вдовіна Л. А., Червоношахтарська СЗШ, Приходченко Н. В., Зеленогайська нсш)

ПІДГОТОВЧЕ ТРЕНУВАННЯ КОМАНДИ

ДО ГРИ «ЩО? ДЕ? КОЛИ?»

ЛІТЕРАТУРНИЙ МОНДІАЛЬ

(ігрова програма для учнів 6-9 класів)