Оздоровлення 2016

Деякі питання організації виховної роботи у 2012-2013 навчальному році

Методичні рекомендації щодо здійснення психологічного супроводу та соціально-педагогічного патронажу дітей та учнів, які стоять на внутрішньому обліку  у навчальному закладі  як "важковихувані" та учні "групи ризику"

Методичні рекомендації щодо проведення свята Останній дзвоник в загальноосвітніх навчальних закладах області

План заходів відділу освіти Криворізької РДА щодо профілактики правопорушень серед дітей та учнівської молоді на період до 2015 року (на 2013-2014 н.р.)

Наказ "Про організацію змістовного дозвілля дітей під час зимових канікул 2013-2014 навчального року"

Наказ "Про підсумки організації та проведення новорічних свят у ЗНЗ Криворізького району в 2013-2014 н.р."

План заходів відділу освіти Криворізької РДА щодо підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка у ЗНЗ району

Наказ "Про організацію проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю - конкурсу "Молодь обирає здоров’я"

Наказ "Про проведення в загальноосвітніх навчальних закладах Криворізького району Інтернет- естафети пам’яті "Слава визволителям Криворізького району - 2014"

Наказ "Про підсумки проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я"