Він назавжди в наших серцях

6 груд. 2018
Колектив КНЗ «Златоустівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» з розумінням ставиться до проблеми актуальності патріотичного, громадянського виховання як стрижневих, основоположних, що відповідають як нагальним вимогам і викликам сучасності, так і закладають підвалини для формування свідомості нинішніх і прийдешніх поколінь, які розглядатимуть державу як запоруку власного особистісного розвитку, що спирається на ідеї гуманізму, соціального добробуту, демократії, свободи, толерантності, виваженості, відповідальності, здорового способу життя, готовності до змін.

Так до Дня збройних сил України 06.12.2018 року педагог-організатор Тарасова Н.П. разом з педагогічним колективом школи запланували і провели єдину виховну годину «Він назавжди в наших серцях», присвячену нашому односельчанину, українському військовому льотчику, гвардії прапорщику Повітряних сил збройних сил України, Коваліку Олександру Сергійовичу , який загинув у збитому терористами літаку в ніч з 13 на 14 червня 2014 року в Луганському аеропорту і був нагороджений орденом «За мужність» III ст. (20 червня 2014, посмертно) — за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та незламність духу , нагрудним знаком «За оборону Луганського аеропорту» (посмертно).

На початку заходу слово брати вчителі, які розповідали яким був наш герой в шкільні роки. Потім увазі учнів було запропоновано переглянути фільм пам’яті про Олександра Коваліка. Учні та вчителі школи зі сльозами на очах дивилися фільм, тому що в фільмі розповідалося про життя, сім’ю, батьків, сина, роботу Олександра. Ці жахливі сльози на очах його сім’ї не залишили байдужих жодної людини.

В кінці заходу учні та педагогічний колектив вшанували Олександра хвилиною мовчання.