Методичне об’єднання вихователів груп молодшого дошкільного віку

3 груд. 2018

На засіданні були присутні вихователі дошкільних закладів та НВК району.  Керівником методичного об’єднання Мягких Оленою Іванівною було проведено експрес-інформацію, щодо соціалізації дітей дошкільного віку .В практичній частині  учасники переглянули заняття з дітьми молодшої групи на тему «Спілкування, ввічливі слова» .  Мягких О.І презентувала власний досвід роботи з дітьми щодо соціалізації дітей через формування сталих орієнтирів. Інтерес учасників засідання викликала виставка лепбуків, створених педагогічними працівниками закладу власноруч. Оцінка учасників засідання, яку вони озвучили наприкінці роботи ,була позитивною.

В.о.завідувача ДНЗ «Білочка»

Гриценко І.В.