Козацькі забави в Широківській ЗОШ

16 жовт. 2018
14 жовтня український народ відмічає свято Покрови Пресвятої Богородиці. З недавніх пір свято Покрови в Україні відзначається ще й як День українського козацтва та День захисника України.

Хорошою традицією стало в осінні дні проводити свято «Дари осені». Усе багатство врожаю можна було побачити 12 жовтня 2018року у Широківській ЗОШ. Тут відбувся осінній вернісаж врожаю осені, в якому взяли участь учні 1 – 11 класів. Виставці передувала клопітка, творча робота.

Наступ ним етапом відзначення Дня козацтва стали змагання серед учнів 1–4-х та 5–8-х класів та 9-11х. Ідеєю заходу був не лише фізичний розвиток наших школярів, але й прагнення залучити учнів до національних традицій, звичаїв та обрядів; загальнолюдських цінностей козацької моралі. Адже культ здорового способу життя серед козацтва сприяв народженню та вихованню здорового покоління молоді. Підхід до організації кожного конкурсу змагань, а саме - перетягування линви, різні види естафет з обручами і м'ячами допомогло наблизити сучасних дітей до козацьких традицій. Давайте разом пишатись, тим що ми є нащадками українських козаків!

Звичайно, козацька нагорода знайшла своїх героїв, які отримали у чесній боротьбі призи та грамоти за участь у змаганнях. Свято вдалося на славу!