"Ходить осінь по садах..."

12 жовт. 2018
Ходить осінь по садах, Ходить усміхається, Ніби в казці швидко так Кольори міняються

Ось і завітала щедра осінь, яка повноцінно панує уже другий місяць. З давніх давен люди відмічали свято осені, свято зібраного урожаю. Так  12.10.2018 року  у  дошкільному навчальному закладі "Барвінок" с. Новий Шлях та Софіївському ДНЗ «Сонечко» знову було проведено щорічне традиційне свято осені.
        Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції батьків ЗДО. Маленькі вихованці готувались до свята ретельно: було вивчено пісні, танці та віршики, в яких вони прославляли чудову пору року  - осінь. Педагогічні колективи с садочків підготували костюми, декорації, конкурсні програми. Цікавості і азарту дітям додавало ще й те, що на свято була запрошена і сама Осінь.
      Всі приготування оправдали сподівання учасників, бо свято вдалося на славу. Всім було дуже цікаво і весело. Діти змогли поласувати соковитими фруктами принесеними в подарунок від Осені. Всі присутні отримали великий заряд позитивних емоцій і сфотографувалися на пам'ять про цей день.