Проведення Міжнародного дня миру у Христофорівській філії ОКНЗ "Софіївська ЗОШ"

21 вер. 2018
Щороку 21 вересня люди в різних куточках земної кулі замислюються про важливість миру. А в нашій країні це питання стоїть особливо гостро.

Учні Христофорівської школи разом з вчителями – наставниками пройшлись «Мирною ходою» по вулицям та завітали до державних установ селища. Діти своїми руками зробили яскраві символи миру – голубів зі своїми побажаннями, дарували їх працівникам селищної ради, лікарні, санаторію та просто перехожим, знайомили всіх з цим чудовим святом, розповідали вірші, а також кричали гасла про значення миру на землі.

Мир! Це слово звучить по-різному на континентах Землі, але скрізь воно означає можливість спокійно жити під чистим блакитним небом, вчитися, працювати, любити і поважати один одного. Мир - це свято всіх людей, свято всіх дітей. Без миру нема дитинства, нема майбутнього.