Семінар-практикум "Впровадження елементів STEM - освіти як засіб модернізації навчально-виховного процесу"

31 січ. 2018

Одним із напрямків інноваційного розвитку природничо – математичної освіти є система навчання STEM, завдяки якій діти розвивають логічне мислення та технічну грамотність, вчаться вирішувати поставлені задачі, стають новаторами, винахідниками. Головною метою STEM – освіти є реалізація державної політики з урахуванням нових вимог ЗУ «Про освіту» щодо посилення розвитку науково – технічного напряму в навчально – методичній діяльності на всіх освітніх рівнях. Тому, реалізовуючи державну політику, згідно річного плану КУ «Криворізький РНМК» 30 січня 2018 року на базі ОКНЗ «Лозуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка» відбувся семінар практикум для заступників директорів з навчальної роботи закладів освіти району за темою «Впровадження елементів STEM – освіти як засіб модернізації навчально – виховного процесу». Даний семінар було проведено у формі інноваційного уроку з елементами STEM – освіти. Даний семінар включав в себе найрізноманітніші заходи – інтерактиви, ділову гру, педагогічний коучинг, майстер – класи, уроки. Всі учасники приймали активну участь в заходах та отримали масу позитивних вражень. Впровадження елементів STEM – освіти в закладах освіти району поступово продовжується, адже основні ключові компетентності концепції «Нової української школи» гармонійно входять в систему STEM – освіти, створюючи основу для успішної самореалізації особистості і як фахівця, і як громадянина. Велика подяка адміністрації закладу та всьому колективу за підготовку та проведення даного семінару.

План проведення