Свято осені в ДНЗ району

13 лист. 2017
Свято осені в ДНЗ району

Осінь захоплює, осінь вражає
 Дивом красою і барвами квіт
То воно щедро тепло посилає
То умивається дощиком цвіт.

Наприкінці жовтня - на початку жовтня в закладах дошкільної освіти Криворізького району відбулися святкування зустрічі із матінкою Природою та її сестрицями - чотирма Порами року. Сказати, по правді, - видовище надзвичайно вражаюче, адже кожна Пора року по своєму красива і неповторна. Кружляючи під звуки мелодійного вальсу Зима, Весна, Літо та Осінь демонстрували стильні новенькі сукні, які подарувала їм матінка Природа і доручила Осені першою обдарувати землю щедрим врожаєм і красою.
        Ось так і завітала осінь в наш край, розфарбувала її у жовто-гарячі кольори, наділила щедрими дарунками - смачнющими овочами й фруктами. А діти радісно зустріли красуню Осінь і розповідали  їй у віршах про рідну Україну, співали веселих пісень, демонстрували свої здібності у захоплюючих танцювальних композиціях. А на останок разом з Осінню "наварили" смачного українського борщику.
        Свято залишило гарні враження. Всі присутні  отримали безліч позитивних емоцій. Дуже приємно спостерігати, як дітки розкривають свої таланти. Дякую усім причетним до організації заходу.

Методист КУ «Криворізький РНМК»
Стретович О.І.