Форум молодих вчителів (математики, інформатики та педагогів-організаторів) 2017

13 жовт. 2017

«Справжнім учителем-вихователем можна стати після кількох років роботи в хорошому творчому педагогічному колективі», - писав А. С. Макаренко.

Одним із провідних завдань науково-методичної діяльності нашого району стає забезпечення необхідних умов для творчої діяльності молодих педагогів, надання їм допомоги у проходженні ступенів становлення й розвитку системи роботи.

Успішна педагогічна діяльність молодого фахівця залежить не лише від його професійної підготовки та особистих якостей, а й від того, в який колектив він потрапить, які умови будуть йому створені, яку методичну допомогу йому надаватимуть для того, щоб він міг розвивати ініціативність, творче начало.

З метою набуття практичних навичок, уміння застосовувати теоретичні знання у конкретній практиці, набуття навичок  виховної роботи з дітьми, засвоєння різноманітних методів навчання, вивчення передового досвіду; використання сучасних засобів навчання; залучення нетрадиційних форм і методів навчання, нових педагогічних технологій 12 жовтня 2017 року на базі Радушненської школи відбувся  I етап форуму  молодих вчителів (математики, інформатики та педагогів-організаторів).

Вчителі нашої школи обрали різні форми роботи з учнями:

-         вчитель-методист, Кващук Світлана Олександрівна, провела урок математики з учнями 6Б класу за темою: «Додавання та віднімання дробів з різними знаменниками»;

-         вчитель інформатики Халик В.А. провів творчий урок інформатики з учнями 5Б класу;

-         педагог-організатор, Мєдвєдєва Світлана Володимирівна, привітала молодих вчителів своїм тренінгом для учнівського самоврядування «Лідер і його команда»;

-         відбулася виховна година з учнями 8Б класу – «Острів толерантності», яку активно і творчо провели класний керівник 8Б класу – Воронова Людмила Максимівна та психолог школи – Тлустенко Світлана Сергіївна;

-         майстер-клас «Класний журнал» та тренінг «Нова українська школа (концепція)» провела з молодими спеціалістами заступник директора з навчальної роботи – Буджанюк Людмила Дмитрівна;

-         в кінці форуму відбувся круглий стіл обговорення різних питань й підбиття підсумків заходу.

Приємно було бачити широко відкриті очі молодих вчителів, їх підтримку, інколи здивованість та щиру подяку нашим наставникам. Бо робота з молодими колегами приносить насолоду. А коли побачать, що їх колишні підшефні  досягли вершини педагогічної майстерності, а то й стали переможцями  у конкурсі «Учитель року», то це для наставників - найбільша радість і вдячність.