Продовжується реконструкція Глеюватського дитсадка «Веселка»

13 вер. 2017
Продовжується реконструкція Глеюватського дитсадка «Веселка»

У селі Глеюватка Криворізького району реконструюють дитячий садок. Будівельники вже оновили старе приміщення, нині – добудовують новий корпус. «Прагнемо, щоб всі діти виховувались у комфортних умовах. Не важливо, де вони мешкають – у селі чи в місті. Зводимо нові садки та реконструюємо вже існуючі навіть у найменших населених пунктах, – наголосив Голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

Глеюватський садочок реконструюють у два етапи. Будівельники вже привели до ладу старий корпус – утеплили фасад, покрівлю та підвал, замінили вікна й комунікації, уклали теплу підлогу, провели внутрішні роботи. Нині тут виховуються 73 малюка. Паралельно до вже існуючої будівлі добудовують новий корпус. Як повідомив директор підрядної організації Віталій Науменко, роботи виконані на 45%. Завершити їх повністю планують навесні 2018-го. Таким чином, площа садка збільшиться вдвічі. Зросте і кількість малюків, які зможуть тут виховуватись.

«Умови проживання в селі покращуються – відновлюється вуличне освітлення, асфальтуються дороги, підводиться вода, газ. Молодь більше не рветься до міста, залишається тут. Відповідно, народжуваність росте. Після реконструкції наш садочок зможуть відвідувати 108 малюків», – розповіла завідуюча садка Валентина Сергієнко. Після повної реконструкції у садочку буде спортзал, музична кімната, у кожної з шести груп – власний ігровий майданчик з тіньовими навісами. На дітей чекає майданчик для вивчення правил дорожнього руху, велодоріжки, зелені зони. Дитсадок опалюватиме автономна котельня. Це дасть змогу самостійно регулювати подачу тепла в групи.