Святкування Дня фізкультури в ДНЗ

8 вер. 2017
Святкування Дня фізкультури в ДНЗ

На початку вересня вже стало гарною традицією в дошкільних навчальних закладах Криворізького району святкувати День фізкультури та спорту. В Чкаловському дошкільному навчальному закладі «Ластівка» долучилися до святкування.

Охорна життя і зміцнення здоров'я, поліпшення фізичного розвитку є першочерговим завданням дошкільної освіти. У системі заходів, спрямованих на покращення фізичного розвитку та виховання у дітей прагнення бути сильними, спритними, витривалими, важливе місце належить проведенню спортивних заходів.

Педагогами закладу були продумані цікаві естафети, ігри, сюрпризні моменти: прихід казкових героїв – Лунтика, М'ячика - Веселунчика.  Діти та їх батьки були активними  та емоційними під час проходження естафетних перешкод, а саме:  в естафеті «Гусениця» - біг між предметами, «З купини на купину» - стрибки з обруча в обруч, «Передай м'яч» - передавання м'яча в шерензі, «Прокоти м'яч у ворота», та інших, а також під час ігор «Лавата», «Дружба».

Дані заходи з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту – чудова можливість привернути увагу батьків вихованців закладу до змістовного дозвілля та здорового способу життя.