Рятувальники завітали до дитячого садочку «Теремок»

6 вер. 2017
Рятувальники завітали до дитячого садочку «Теремок»

Щоб уберегти підростаюче покоління від нещасних випадків 5 вересня співробітники Криворізького районного сектору Головного Управління ДСНС України у Дніпропетровській області завітали до дитячого садочку «Теремок» у селі Ранній Ранок.
Під час відвідин говорили про основні правила безпеки життєдіяльності. Рятувальники окреслили основні причини пожеж, розповіли про небезпечні знахідки, які доволі часто знаходять у городах та на полях Криворізького району. Пояснили дітям як діяти у разі виникнення пожежі вдома, та що робити, коли помітили незнайомий металевий предмет схожий на снаряд або гранату. Відтепер діти, побачивши підозрілий металевий предмет, не чіпатимуть його та обов’язково повідомлять дорослим.
        Рятувальники зауважили, що вкрай важливо змалку навчити дітей навичкам поведінки у екстремальних ситуаціях. Найдієвіше цього можна досягти лише поєднавши зусилля педагогів, рятувальників та батьків.
        На завершення рятувальники поставили запитання, на які дітлахи із задоволенням давали відповіді.